top of page

hayat pahalı

Hayat pahalı deyince hep maddiyat gelir akla oysa hayat sunulan bir imkan gerek sağlık gerekse sevdiğin seni seven ve sana saygı duyan insanlarla hayat gerçekten pahalı değerini bilin. Açlık ve susuzluk bedeni öldürür sevgisizlik ve saygısızlıkta ruhu. Herkes sevebilir lakin herkes saygı duyamaz.

Hayatta her insanın farklı bir hikayesi serüveni var herkes her şeyi eşit şartlarda başaramaz yaşadıkları

olaylar acıları dayanma kapasiteleri sevinçleri hepsi farklı faklı. Unutmamalı ki herkesten öğrenilecek bir ders var. Yaşadığın ev kaderin mi yaşadığın coğrafya kaderin mi sen kaderinle barışık olsan da çevresel faktörlerle yaşadığın evi de coğrafyayı da haince talan ettikleri gibi yolunda giden yaşamını da talan edebilirler.

nasıl mı yaparlar?:1.okumamıştır çocuğunu senin eğitiminle mesleğinle kazancınla kıyaslar ve yarıştırır.Eğitimlidir inanç yoktur burnundan getirir inançsıza lafım yok o her şeyi yapar zaten.(ya da paraya tapar.) (sen ne yaptın acaba)

2.olmayanı sorarlar sahip olduklarını görmez görmek istemezler.(bardağın dolu kısımla-

rını değil boş kısımlarını görürler.)

3.eşya, mal ,mülk, kıyafet yarıştırırlar.

Bu tip insanlarla görüşmeme sağlıklı yaşamdır. Bir çok insan tarafından asosyallik algılanır. Özelliklede kadınlara başarı dayatması yapılıyor başaramazsan hiç sin. Para eşittir başarı. Bir kadın için en büyük başarı hastalıkta sağlıkta para kazanıyorken yada kazanmıyorken her şartta ve koşulda onu seven ve saygı duyan bir aileye sahip olmaktır. Hayat pahalı sağlığınıza dikkat edin Allah'a emanet olun sevgilerimle.

Son Yazılar

Hepsini Gör

yorgan gitti kavga bitti.

Nasrettin Hoca - Yorgan Gitti Kavga Bitti Nasrettin Hoca, bir kış günü, gece yarısı, kapısının önünde bir gürültü duymuş. Soğuktan dolayı yorganını sırtına alarak dışarı çıkmış. Birkaç kişinin kavga e

SEN VARDIN (sitede hiçbir parasal kazanç yoktur.)

SEN VARDIN BEN GÜLMEYİ ÖĞRENDİM SEN VARDIN ACIYA DAYANMAYI ÖĞRENDİM SABIR NEDİR BİLMEZ İKEN SABRETTİKLERİNİ GÖRÜNCE KENDİME GELDİM VEFA SENDE ŞEFKAT SENDE MERHAMET SENDE BİR BEN DEĞİL BİLİNİR HERKES

Comments


69508755_2345159568854714_61603797270444

Okuduğun için teşekkürler.

Daha erken ulaşmak için abone ol

Abone olduğunuz için teşekkür ederim​

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest
bottom of page